To čo je? Podpora kardinála Koreca a prezidenta Françoisa Hollanda.

Autor: Jozef Paukov | 27.3.2014 o 20:00 | (upravené 27.3.2014 o 21:17) Karma článku: 20,01 | Prečítané:  2598x

Po tom čo sa v dnešných dňoch deje na našej politickej a mediálnej scéne som sa rozhodol napísať svoj prvý článok. Nadobudol som pocit, že ak nebudem kričať ja, budú kričať kamene a Boh napíše na nebo "Fico je klamár! Nevoľte ho.

Divná podpora do voliebDivná podpora do voliebInternet

Nebezpečný Fico

Počas včerajšej debaty kandidátov na verejnoprávnej jednotke som si položil zásadnú otázku.

Čo to môže byť za človeka ktorý sa v jednej vete pochváli podporou kardinála Koreca a zároveň francúzskeho prezidenta Françoisa Hollanda. V záujme vyhratého prezidentského súboja sa odvolávať na tak rozdielnych ľudí je choré a navyše veľmi nebezpečné. Táto jedna veta prezradila o premiérovi viac ako všetky doterajšie debaty a možno aj všetky daľšie jeho vyjadrenia. Prezradila o premiérovi Ficovi, že keď to je potrebé vie sa spojiť s anjelom aj s diablom.

Fico to predvádza počas celej svojej politickej kariéry. Tento nepomer sa však už vymyká všetkým merítkam a je veľmi, ale veľmi nebezpečný. V minulosti to bola koalícia SMER-HZDS-SNS. V týchto dňoch KDH. Ale v jednej vete povedať podporuje ma kardinál Korec aj Francúzsky prezident François Hollande to chce poriadnu dávku drzosti a človeka bez chrbtovej kosti so silou orientáciou na výsledok volieb. Môžem s čistým svedomím napísať, že momentálne to na slovenskej politickej scéne dokáže iba jeden človek a to Doc. JUDr. Róbert Fico Csc.

Na to, aby som porovnal tieto dve osobnosti venujem im pár riadkov.

Kardinál Korec

Kardinál vo svojej "podpore" hovoril o podpore rodiny, rodiny postavenej na manželstve muža a ženy. Na túto tému napísal niekoľko kníh. A teraz podporí Fica (mašinéria SMER-u pravidelne hlasuje za socialistické experimenty na rodine v európskom parlamente) rovnako ako François Hollande. Myslím si, že otec kardinál už nie je schopný zdravého úsudku vo svojom veku a bol neskutočne, ale neskutočne zneužitý a ešte zostrihaný televíziou úzko spolupracujúcou s volebným tímom premiéra. Je zvláštne, že vôbec nemusím napísať názov televízie a všetci viete o kom píšem.

Človek, ktorý si prešiel tábormi, väzením, bol prenasledovaný socialistickým zriadením a komunistami predsa nemôže a nesmie na sklonku života podporiť socialistu a komunistu a hodiť celé svoje utrpenie, zásluhy a svoju vážnosť za hlavu. NESMIE!!!  Myslím si, že každému je jasné, že táto podpora bola na sklonku života poskytnutá Róbertovi Ficovi po manipulácii okolím kardinála. Je zarážajúce, že premiér Fico vôbec požiadal o túto podporu a že ju použil. Tým dal najavo čo si myslí o všetkých veriacich členoch katolíckej cirkvi.

François Hollande

Prezident socialista s katastrofálnou stratou podpory a dôvery vo vlastnej krajine. Človek proti ktorému vyšlo do ulíc Paríža takmer milión občanov. Zástanca socialistických experimentov na rodine. Človek, ktorý schvaľuje zákony proti vlastným občanom. Tento človek bol ústami Róberta Fica postavený na jednu úroveň s otcom kardinálom Korecom. Nie je to náhodou tým, že si François a Róóóbert dobre rozumejú práve v otázke socializmu a experimentoch na rodine?

Chceme aj my takéhoto prezidenta? Prezidenta, ktorý v záujme socialistickej internacionály bude podpisovať zákony proti občanom Slovenska? Nie! Ja takého prezidenta nechcem.

V sobotu volím Róberta Fica, ale nie za prezidenta, ale za premiéra. Nech zostane tam kde je, nech si dotiahne svoje experimenty do konca a nech sa potom zodpovedá pred voľbami za všetko čo "dosiahol".

Za prezidenta budem voliť Andreja Kisku.

Záverečná modlitba

Bože otvor oči slepým a daj svojho ducha tým čo sú v hmle socialistickej propagandy. Daj, aby si všetci uvedomili, že človek, ktorý vo volebnom boji použije podporu kardinála a komunistu by nemal byť prezidentom Slovenskej republiky, lebo je to manipulátor a človek bez zábran.

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?